MECZ
19.05.21 | 1. runda | Elena Malygina | Alba Rey Garcia | 6-3, 4-6, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Alba Rey Garcia | |
1. podanie % | 48/76 (63%) | 65/80 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/48 (60%) | 29/65 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 8/15 (53%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/80 (54%) | 32/76 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/156 (56%) | 69/156 (44%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Malygina | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Malygina vs. Alba Rey Garcia - Wzajemne mecze
19.05.21 | 1. runda | Elena Malygina | Alba Rey Garcia | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Elena Malygina form & Alba Rey Garcia form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Alba Rey Garcia - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
17.05.23 2. runda | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.23 Półfinał | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu |