MECZ
07.07.18 | 1. runda klasyf. | Elena Gemovic | Sara Cvorovic | 6-3, 6-4 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
09.01.99, 25 lat
09.01.99, 25 lat
Elena Gemovic vs. Sara Cvorovic - Wzajemne mecze
07.07.18 | 1. runda klasyf. | Elena Gemovic | Sara Cvorovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Elena Gemovic form & Sara Cvorovic form
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sara Cvorovic - ostatnie mecze
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anne-Marie Medcalf | - Sara Cvorovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Blanca Puig Caballero | 7-64, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Nozomi Fujioka | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.01.17 1. runda | vs. Cemre Anil | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.10.16 Klasyf. | vs. Chiara Quattrone | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Milica Cubranovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.10.16 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Yifei Yang | 7-5, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Teodora Stinga | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Tea Faber | 7-63, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.16 Klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 5-7, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Lenka Antonijevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Francesca Sella | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
08.06.16 1. runda | vs. Sasa Klanecek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
25.04.16 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
21.03.16 1. runda klasyf. | vs. Mikaela Martinez | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.16 2. runda klasyf. | vs. Emma Hurst | 1-6, 1-5, - Sara Cvorovic - krecz | szczegóły meczu |