MECZ
04.06.19 | Klasyf. | Elena Gemovic | Laura Radakovic | 6-3, 6-2 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Gemovic | Laura Radakovic | |
1. podanie % | 30/62 (48%) | 23/43 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/30 (73%) | 11/23 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/32 (50%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/43 (56%) | 24/62 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Gemovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gemovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gemovic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Laura Radakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gemovic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elena Gemovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gemovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gemovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gemovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Laura Radakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
29.03.01, 23 lat
29.03.01, 23 lat
Elena Gemovic vs. Laura Radakovic - Wzajemne mecze
04.06.19 | Klasyf. | Elena Gemovic | Laura Radakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Elena Gemovic form & Laura Radakovic form
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Laura Radakovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - krecz | szczegóły meczu |