MECZ
05.07.20 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Irina-Camelia Begu | 6-4, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Irina-Camelia Begu | |
0-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-2 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Irina-Camelia Begu | |
0-0, 15-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
5-3 | Irina-Camelia Begu | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Gabriela Ruse vs. Irina-Camelia Begu - Wzajemne mecze
05.07.20 | 1. runda | Elena Gabriela Ruse | Irina-Camelia Begu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Elena Gabriela Ruse form & Irina-Camelia Begu form
Elena Gabriela Ruse - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.23 Klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stanford - twarda | ||||
13.08.23 1. runda | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |
Irina-Camelia Begu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
23.07.23 Finał | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
07.07.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
02.06.23 3. runda | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
02.05.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 4. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.04.23 3. runda | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
06.04.23 3. runda | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.04.23 2. runda | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.23 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Laura Siegemund | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 Półfinał | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |