MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Eleanor Baglow | Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Wielka Brytania
24.02.02, 22 lat
24.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.08.01, 22 lat
30.08.01, 22 lat
Eleanor Baglow vs. Anfisa Danilchenko - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Eleanor Baglow | Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Eleanor Baglow form & Anfisa Danilchenko form
Eleanor Baglow - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Ćwierćfinał | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.23 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.23 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Anfisa Danilchenko - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |