MECZ
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Elaine Genovese | Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | W15 Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Malta
11.01.91, 33 lat
18414 $
11.01.91, 33 lat
18414 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
26.04.02, 21 lat
26.04.02, 21 lat
Elaine Genovese vs. Stefanie Auer - Wzajemne mecze
13.03.22 | 1. runda klasyf. | Elaine Genovese | Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Palmanova | ceglana |
Elaine Genovese form & Stefanie Auer form
Elaine Genovese - ostatnie mecze
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Karine Marion Job | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Jiho Shin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 5-7, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.22 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.22 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Oona Orpana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Dublin - dywanowa | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Anna Bowtell | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Stefanie Auer - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |