MECZ
10.07.21 | 1. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | |
1. podanie % | 86/112 (77%) | 54/98 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/86 (58%) | 33/54 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/26 (42%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 7/16 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/98 (49%) | 51/112 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 109/210 (52%) | 101/210 (48%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Anna Bondar | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterine Gorgodze vs. Anna Bondar - Wzajemne mecze
10.07.21 | 1. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Budapest | ceglana |
25.06.19 | 1. runda klasyf. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | London | trawiasta |
13.03.19 | 1. runda | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Sao | ceglana |
10.05.16 | 1. runda | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | Gyor | ceglana |
23.01.16 | Półfinał | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
16.11.15 | Półfinał | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Ekaterine Gorgodze form & Anna Bondar form
Ekaterine Gorgodze - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Bondar - ostatnie mecze
W75 Chiasso - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.24 Finał | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |