MECZ
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-4, 6-3 | W25+H Kazan | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | |
1. podanie % | 44/65 (68%) | 29/50 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 15/29 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/21 (48%) | 5/21 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 4/11 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/115 (59%) | 47/115 (41%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Yashina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Yashina | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ksenia Palkina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ksenia Palkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Yashina vs. Ksenia Palkina - Wzajemne mecze
11.03.19 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25+H Kazan | halowa |
30.05.18 | 2. runda | Ksenia Palkina | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Andijan | twarda |
30.04.18 | Klasyf. | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Khimki | halowa |
24.01.17 | 1. runda | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Almaty | halowa |
04.08.14 | 2. runda | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Astana | twarda |
26.08.13 | 1. runda klasyf. | Ksenia Palkina | Ekaterina Yashina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Kazan | twarda |
25.02.13 | Finał | Ekaterina Yashina | Ksenia Palkina | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Shymkent | halowa |
11.06.12 | 1. runda | Ksenia Palkina | Ekaterina Yashina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Bukhara | twarda |
Ekaterina Yashina form & Ksenia Palkina form
Ekaterina Yashina - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Ksenia Palkina - ostatnie mecze
W25 Clermont - halowa | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.19 Ćwierćfinał | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.19 2. runda | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Khimki - halowa | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.19 2. runda | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |