INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Yashina vs. Anna Ozerova - Wzajemne mecze
17.05.21 | Klasyf. | Ekaterina Yashina | Anna Ozerova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tbilisi | twarda |
Ekaterina Yashina form & Anna Ozerova form
Ekaterina Yashina - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu |
Anna Ozerova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.07.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Troisdorf - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |