MECZ
29.01.21 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Shalimova vs. Vicky Van De Peer - Wzajemne mecze
29.01.21 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Vicky Van De Peer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ekaterina Shalimova form & Vicky Van De Peer form
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Wuning - twarda | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.04.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Han Shi | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Shuoran Wang | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu |
Vicky Van De Peer - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Caroline Werner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 1. runda | vs. Gabriela Paun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
20.08.23 Finał | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |