MECZ
20.09.21 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | W25 Santarem | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
24.08.03, 20 lat
24.08.03, 20 lat
Ekaterina Shalimova vs. Milla Sequeira - Wzajemne mecze
20.09.21 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Santarem | twarda |
Ekaterina Shalimova form & Milla Sequeira form
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |
Milla Sequeira - ostatnie mecze
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sonay Kartal | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Hafez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 3-6, 0-3, - Milla Sequeira - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Gindl | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.23 Klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.22 1. runda | vs. Mafalda Guedes | 5-7, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Barbara Brito | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
09.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
26.09.22 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu |