MECZ
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Lucia Krivosudska | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
05.08.03, 20 lat
05.08.03, 20 lat
Ekaterina Shalimova vs. Lucia Krivosudska - Wzajemne mecze
05.04.21 | 2. runda klasyf. | Ekaterina Shalimova | Lucia Krivosudska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ekaterina Shalimova form & Lucia Krivosudska form
Ekaterina Shalimova - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |
Lucia Krivosudska - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Gross | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Kamenska | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Tudor | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 4-1, Victoria Chramcova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 3-6, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Giada Ciampa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.21 1. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
15.09.20 Klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Petra Cizinska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |