MECZ
12.12.22 | 1. runda | Ekaterina Reyngold | Marine Partaud | 6-0, 6-2 | Limoges | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Reyngold | Marine Partaud | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 25/47 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/21 (76%) | 13/25 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Marine Partaud | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Marine Partaud | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Reyngold vs. Marine Partaud - Wzajemne mecze
12.12.22 | 1. runda | Ekaterina Reyngold | Marine Partaud | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Limoges | halowa |
Ekaterina Reyngold form & Marine Partaud form
Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marine Partaud - ostatnie mecze
W35 Spring - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Edmonton - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
27.04.23 3. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |