MECZ
06.06.22 | Klasyf. | Ekaterina Reyngold | Dejana Radanovic | 6-2, 6-1 | W60 Poertschach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Reyngold | Dejana Radanovic | |
1. podanie % | 38/48 (79%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/38 (79%) | 15/28 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/10 (30%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/53 (55%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Double foul | 2 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], A-40 | ||
1-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
3-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dejana Radanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Reyngold vs. Dejana Radanovic - Wzajemne mecze
06.06.22 | Klasyf. | Ekaterina Reyngold | Dejana Radanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W60 Poertschach | ceglana |
Ekaterina Reyngold form & Dejana Radanovic form
Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Dejana Radanovic - ostatnie mecze
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-3, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, - Dejana Radanovic - krecz | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 5-7, 6-4, 6-79 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Haley Giavara | - Dejana Radanovic - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Hina Inoue | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Finał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 3. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Iva Primorac | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |