MECZ
28.11.22 | Klasyf. | Ekaterina Perelygina | Abigail Amos | 3-6, 6-3, 10-6 | W15 Oberpullendorf | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
11.08.06, 17 lat
11.08.06, 17 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
11.12.96, 27 lat
11443 $
11.12.96, 27 lat
11443 $
Ekaterina Perelygina vs. Abigail Amos - Wzajemne mecze
28.11.22 | Klasyf. | Ekaterina Perelygina | Abigail Amos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | W15 Oberpullendorf | halowa |
Ekaterina Perelygina form & Abigail Amos form
Ekaterina Perelygina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
21.01.24 1. runda | vs. Mika Buchnik | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
03.09.23 1. runda | vs. Alexia Harmon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Valentina Ryser | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Tamara Kostic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Abigail Amos | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Abigail Amos - ostatnie mecze
W35 Sunderland - halowa | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Frey | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Katherine Barnes | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sophya Devas | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Naima Karamoko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Gina Feistel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Carina Syrtveit | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Michelle Dzjachangirova | 3-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Jasmina Stoppel | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Brooks | 6-3, 3-6, 14-16 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Mettraux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Lee Anne Endler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Amy Zhu | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-63, 6-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Spigarelli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 7-5, 1-1, Dalila Spiteri - krecz | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |