MECZ
16.04.19 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 6-75, 6-2, 12-10 | W15 Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | |
1. podanie % | 60/103 (58%) | 57/78 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/60 (58%) | 31/57 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/43 (44%) | 10/21 (48%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/78 (47%) | 49/103 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/181 (50%) | 90/181 (50%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Maklakova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 1-3 | |
0-0, 0-30 | ||
1-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Maklakova vs. Ekaterina Reyngold - Wzajemne mecze
06.10.22 | 2. runda | Ekaterina Reyngold | Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Hua | twarda |
16.04.19 | 1. runda klasyf. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 6-75, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
09.04.19 | Klasyf. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | ceglana |
Ekaterina Maklakova form & Ekaterina Reyngold form
Ekaterina Maklakova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - krecz | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |
Ekaterina Reyngold - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |