Rosja
18.02.03, 21 lat
18.02.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anna Chekanskaya vs. Ekaterina Maklakova - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Anna Chekanskaya form & Ekaterina Maklakova form
Anna Chekanskaya - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Elise Renard | 7-5, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carla Grignac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Severine Deppner | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Helena Mohamed | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Marie | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Martial | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Pantelic | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.22 Klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Brina Sulin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Basak Eraydin | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu |
Ekaterina Maklakova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - krecz | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu |