Ekaterina Makarova (1996) vs. Marina Yudanov 12.09.2020

Ekaterina Makarova (1996) vs. Marina Yudanov 12.09.2020 - All Lower level tournaments - porównanie

MECZ

12.09.201. rundaEkaterina Makarova (1996) Marina Yudanov 6-0, 6-4 All Lower ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-4

Ekaterina Makarova (1996)
Rosja
15.02.96, 25 lat




418
125

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
18.10.89, 31 lat




689
48
30470 $
Marina Yudanov
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Ekaterina Makarova (1996) vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze

12.09.201. rundaEkaterina Makarova (1996)Marina Yudanov6-0, 6-4 szczegóły meczu All Lower ceglana
19.05.19FinałMarina YudanovEkaterina Makarova (1996)6-3, 7-5 szczegóły meczuSweden W15 Varberg ceglana

Ekaterina Makarova (1996) form & Marina Yudanov form

Ekaterina Makarova (1996) - ostatnie mecze

Germany W80 Wiesbaden - ceglana
20.09.21
1. runda klasyf.
vs. Sara Bejlek5-7, 6-3, 1-10 porażkaszczegóły meczu
Luxembourg Luxembourg - halowa
13.09.21
1. runda
vs. Jana Fett3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
12.09.21
Klasyf.
vs. Yana Morderger6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
11.09.21
1. runda klasyf.
vs. Vitalia Diatchenko7-5, 4-1, Vitalia Diatchenko - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
Switzerland W60 Collonge - ceglana
30.08.21
1. runda klasyf.
vs. Sandy Marti6-74, 6-4, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Switzerland W25 Verbier - ceglana
27.08.21
Ćwierćfinał
vs. Dalila Spiteri2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
26.08.21
2. runda
vs. Federica Rossi6-2, 0-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
25.08.21
1. runda
vs. Diana Marcinkevica2-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W25 Oldenzaal - ceglana
20.08.21
Ćwierćfinał
vs. Su Jeong Jang7-5, 3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.08.21
2. runda
vs. Ylena In-Albon7-5, 2-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
18.08.21
1. runda
vs. Marine Partaud6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany W60 Versmold - ceglana
28.07.21
1. runda
vs. Julia Grabher0-6, 1-3, - Ekaterina Makarova (1996) - kreczporażkaszczegóły meczu
26.07.21
Klasyf.
vs. Haruka Kaji6-3, 2-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.21
1. runda klasyf.
vs. Emiliana Arango6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W25 Telavi - ceglana
21.07.21
2. runda
vs. Valeriya Strakhova5-7, 5-7 porażkaszczegóły meczu
19.07.21
1. runda
vs. Viktoria Morvayova6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W25 Telavi - ceglana
16.07.21
Ćwierćfinał
vs. Marine Partaud6-1, 3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
15.07.21
3. runda
vs. Ziva Falkner2-6, 6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
14.07.21
2. runda
vs. Kyoka Okamura6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.07.21
1. runda
vs. Fanny Ostlund2-6, 6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W25 The - ceglana
28.06.21
Klasyf.
vs. Eva Lys6-75, 1-6 porażkaszczegóły meczu
27.06.21
1. runda klasyf.
vs. Elysia Pool6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland W15 Alkmaar - ceglana
25.06.21
Ćwierćfinał
vs. Chiara Scholl2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
24.06.21
2. runda
vs. Stephanie Judith Visscher6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
22.06.21
1. runda
vs. Annick Melgers6-3, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Lithuania W15 Vilnius - halowa
09.06.21
2. runda
vs. Zoe Howard3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
08.06.21
1. runda
vs. Polina Ramenskaja2-6, 6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Kazan - twarda
04.06.21
Ćwierćfinał
vs. Anna Kubareva5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
03.06.21
2. runda
vs. Yuliya Hatouka6-0, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
02.06.21
1. runda
vs. Elizaveta Morozova6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Marina Yudanov - ostatnie mecze

All Lower - ceglana
15.09.20
1. runda
vs. Darya Astakhova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.09.20
1. runda
vs. Oleksandra Oliynykova6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
13.09.20
1. runda
vs. Natalia Siedliska5-0, Natalia Siedliska - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
13.09.20
1. runda
vs. Jade Suvrijn2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.09.20
1. runda
vs. Ekaterina Makarova (1996)0-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
11.09.20
1. runda
vs. Caroline Romeo6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France W15+H Amiens - ceglana
12.03.20
2. runda
vs. Anna Gabric4-6, 7-65, 1-6 porażkaszczegóły meczu
10.03.20
1. runda
vs. Lisa Ponomar4-6, 6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
20.02.20
2. runda
vs. Julia Stamatova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.02.20
1. runda
vs. Francesca Curmi7-5, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
14.02.20
1. runda
vs. Luisa Meyer Auf Der Heide3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
29.01.20
1. runda
vs. Tara Wurth3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
24.01.20
Ćwierćfinał
vs. Zhibek Kulambayeva4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
23.01.20
2. runda
vs. Gebriela Mihaylova3-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
22.01.20
1. runda
vs. Barbara Dessolis6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
07.12.19
Półfinał
vs. Julyette Steur1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
06.12.19
Ćwierćfinał
vs. Lexie Stevens6-2, 5-7, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
05.12.19
2. runda
vs. Irene Lavino6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Sinja Kraus6-0, 6-73, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Luxembourg W25 Petange - halowa
01.11.19
Ćwierćfinał
vs. Laura-Ioana Paar2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
31.10.19
2. runda
vs. Malene Helgo7-64, 2-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
Klasyf.
vs. Evita Ramirez6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
30.10.19
1. runda
vs. Victoria Pahlett6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Norway W15 Oslo - halowa
23.10.19
2. runda
vs. Katriin Saar3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.10.19
1. runda
vs. Emilie Elde6-3, 4-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary W25 Kaposvar - ceglana
25.09.19
1. runda
vs. Tena Lukas4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Spain W15 Melilla - ceglana
20.09.19
Ćwierćfinał
vs. Ali Collins4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
19.09.19
2. runda
vs. Coralie Garrigues6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
17.09.19
1. runda
vs. Laura Mulero Parraga6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
France W15 Dijon - ceglana
14.09.19
Finał
vs. Jade Suvrijn6-713, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<