MECZ
10.02.21 | 1. runda | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | |
1. podanie % | 34/61 (56%) | 33/61 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/34 (65%) | 20/33 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/27 (63%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/61 (54%) | 22/61 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 4 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ekaterina Kazionova vs. Aruzhan Sagandikova - Wzajemne mecze
10.02.21 | 1. runda | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Shymkent | halowa |
Ekaterina Kazionova form & Aruzhan Sagandikova form
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Aruzhan Sagandikova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 2-6, 0-2, - Aruzhan Sagandikova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.12.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Mingge Xu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Naomi Jackson | 6-1, Naomi Jackson - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Vaishnavi Adkar | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Cilekova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 1. runda | vs. Wenfei Yu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Valery Gynina | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |