MECZ
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Dunja Maric | Katerina Dimitrova | 5-7, 6-3, 10-7 | W25 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
13.06.06, 17 lat
13.06.06, 17 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
09.01.04, 20 lat
09.01.04, 20 lat
Dunja Maric vs. Katerina Dimitrova - Wzajemne mecze
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Dunja Maric | Katerina Dimitrova | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Vrnjacka | ceglana |
Dunja Maric form & Katerina Dimitrova form
Dunja Maric - ostatnie mecze
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Helena Stevic | 6-0, Helena Stevic - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 6-2, 2-0, Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Natalija Senic | 7-65, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patricia Maria Tig | Patricia Maria Tig - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 4-3, Jana Bojovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Iva Sepa | 3-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 3-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nina Zabrdac | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 2-6, 0-2, - Dunja Maric - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-77, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Luna Ivkovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 6-74, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Svetlana Samardzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Katerina Dimitrova - ostatnie mecze
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Sophie Isabele Jurca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Luana Nicole Mancas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Prokic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dunja Maric | 7-5, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Eszter Meri | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.06.22 Klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.22 Klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.10.21 2. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
11.09.21 Półfinał | vs. Daria Mishina | 4-6, 0-2, - Katerina Dimitrova - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Anna Morgina | 6-72, 6-3, Anna Morgina - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.21 1. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |