MECZ
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Dorka Drahota Szabo | Irma Ustavdic | 6-3, 6-0 | W15 Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bośnia i Hercegowina
12.03.00, 24 lat
12.03.00, 24 lat
Dorka Drahota Szabo vs. Irma Ustavdic - Wzajemne mecze
03.06.19 | 1. runda klasyf. | Dorka Drahota Szabo | Irma Ustavdic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Banja | ceglana |
Dorka Drahota Szabo form & Irma Ustavdic form
Dorka Drahota Szabo - ostatnie mecze
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tiziana Rossini | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Nele Niermann | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Mackellar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Alina Granwehr | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
22.03.22 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-5, - Dorka Drahota Szabo - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
18.03.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
14.02.22 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.22 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Helene Pellicano | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.21 Ćwierćfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.21 2. runda | vs. Romana Cisovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.10.21 Półfinał | vs. Sonay Kartal | - | szczegóły meczu | |
22.10.21 Ćwierćfinał | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
21.10.21 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu |
Irma Ustavdic - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 2-1, - Irma Ustavdic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Nikocevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Polina Kozyreva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Jolic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Milena Vukovic | 5-0, Milena Vukovic - krecz | szczegóły meczu |