INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dominique Karregat vs. Marina Yudanov - Wzajemne mecze
24.04.18 | 1. runda | Dominique Karregat | Marina Yudanov | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
01.08.16 | Klasyf. | Dominique Karregat | Marina Yudanov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Rebecq | ceglana |
Dominique Karregat form & Marina Yudanov form
Dominique Karregat - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Sem Wensveen | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-1, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-1, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 1. runda | vs. Sarah Lee | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.18 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Marina Yudanov - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.20 1. runda | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Oslo - halowa | ||||
23.10.19 2. runda | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.19 Finał | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | szczegóły meczu |