MECZ
25.06.19 | Klasyf. | Dominique Karregat | Maria Manilova | 6-3, 6-0 | W15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.06.00, 23 lat
09.06.00, 23 lat
Dominique Karregat vs. Maria Manilova - Wzajemne mecze
25.06.19 | Klasyf. | Dominique Karregat | Maria Manilova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Alkmaar | ceglana |
Dominique Karregat form & Maria Manilova form
Dominique Karregat - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Sem Wensveen | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 0-1, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Maria Manilova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-1, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-69, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.19 1. runda | vs. Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 6-78, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Lea Tholey | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Melanie Stokke | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
21.01.19 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
16.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.18 1. runda | vs. Sarah Lee | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 3-6, - Dominique Karregat - krecz | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
20.10.18 Półfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Maria Manilova - ostatnie mecze
W15 Shymkent - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
25.05.21 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
11.05.21 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Emma Davis | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Zoi Spyrou | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Yelizaveta Karlova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Polina Altukhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Kristina Voronina | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
17.12.19 2. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.19 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |