MECZ
30.09.22 | 2. runda | Dominika Salkova | Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 11-9 | W25 Otocec | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dominika Salkova | Sada Nahimana | |
1. podanie % | 30/66 (45%) | 43/66 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/30 (57%) | 26/43 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/66 (44%) | 30/66 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/132 (49%) | 67/132 (51%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dominika Salkova vs. Sada Nahimana - Wzajemne mecze
30.09.22 | 2. runda | Dominika Salkova | Sada Nahimana | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | W25 Otocec | ceglana |
Dominika Salkova form & Sada Nahimana form
Dominika Salkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Ela Nala Milic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
24.03.24 Finał | vs. Talia Gibson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 5-2, Ya-Yi Yang - krecz | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Francisca Jorge | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | Miriam Bianca Bulgaru - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 5-7, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Elena Pridankina | 6-75, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Marie Villet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | Katy Dunne - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Sada Nahimana - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
21.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Półfinał | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |