MECZ
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Doga Turkmen | Laura Mair | 6-2, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
10.10.02, 21 lat
31635 $
10.10.02, 21 lat
31635 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Doga Turkmen vs. Laura Mair - Wzajemne mecze
25.10.21 | 2. runda klasyf. | Laura Mair | Doga Turkmen | 6-73, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
11.10.21 | 2. runda klasyf. | Doga Turkmen | Laura Mair | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Doga Turkmen form & Laura Mair form
Doga Turkmen - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |
Laura Mair - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |