MECZ
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Dilara Okur | Megan Markov | 6-0, 6-0 | W25 Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dilara Okur | Megan Markov | |
1. podanie % | 10/28 (36%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 9/10 (90%) | 4/21 (19%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/18 (83%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/36 (75%) | 4/28 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/64 (80%) | 13/64 (20%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dilara Okur | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Megan Markov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dilara Okur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Megan Markov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dilara Okur | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Megan Markov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Dilara Okur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Megan Markov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dilara Okur | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Megan Markov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dilara Okur | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Megan Markov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Holandia
10.05.06, 17 lat
10.05.06, 17 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
02.03.01, 23 lat
02.03.01, 23 lat
Dilara Okur vs. Megan Markov - Wzajemne mecze
07.08.22 | 1. runda klasyf. | Dilara Okur | Megan Markov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Koksijde | ceglana |
Dilara Okur form & Megan Markov form
Dilara Okur - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Volkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ireni Lucia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Maria Ciolan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Luise Reisel | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-0, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lara Russiniello | 4-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 0-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kareisova | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Andrea Obradovic | 3-6, 1-0, - Dilara Okur - krecz | szczegóły meczu | |
07.12.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Frant | 6-72, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sofiia Suslova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.22 1. runda | vs. Mariia Bergen | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Megan Markov - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Georgiana Ruhrig | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty 2 | 6-4, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Cetinay | 6-1, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Darcy Parke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Leahy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ria Mehta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayleigh Didderiens | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 0-6, 0-3, - Megan Markov - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Paterno | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erbakan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-3, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Traralgon - twarda | ||||
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mildura - trawiasta | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Darcy Parke | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |