MECZ
18.10.21 | 1. runda | Diane Parry | Ipek Oz | 6-3, 6-3 | W25 Seville | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diane Parry | Ipek Oz | |
1. podanie % | 38/58 (66%) | 40/53 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/38 (82%) | 23/40 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 7/13 (54%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/53 (43%) | 16/58 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diane Parry | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0 | ||
Diane Parry | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Diane Parry | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Diane Parry | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Diane Parry | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Diane Parry | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Diane Parry | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diane Parry | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diane Parry | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diane Parry vs. Ipek Oz - Wzajemne mecze
18.10.21 | 1. runda | Diane Parry | Ipek Oz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Seville | ceglana |
Diane Parry form & Ipek Oz form
Diane Parry - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
13.03.24 4. runda | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 3. runda | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu |
Ipek Oz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |