MECZ
15.07.22 | Ćwierćfinał | Diana Shnaider | Isabella Shinikova | 6-3, 6-2 | W60+H Rome | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diana Shnaider | Isabella Shinikova | |
1. podanie % | 38/55 (69%) | 41/64 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 24/41 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 9/23 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/64 (48%) | 19/55 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Shnaider | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Shnaider | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Shnaider | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Diana Shnaider | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Diana Shnaider | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Isabella Shinikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Shnaider vs. Isabella Shinikova - Wzajemne mecze
15.07.22 | Ćwierćfinał | Diana Shnaider | Isabella Shinikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60+H Rome | ceglana |
Diana Shnaider form & Isabella Shinikova form
Diana Shnaider - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Venus Williams | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
16.03.24 Finał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Półfinał | vs. Yafan Wang | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Lin Zhu | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Xinyu Wang | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 3-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 0-1, Vera Zvonareva - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 0-3, - Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Isabella Shinikova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
22.02.24 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu |