MECZ
09.06.21 | 3. runda | Diana Shnaider | Darja Vidmanova | 6-2, 6-1 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Diana Shnaider | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diana Shnaider | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Shnaider | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Shnaider | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Diana Shnaider | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Shnaider | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Shnaider | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Diana Shnaider | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 | Darja Vidmanova | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Shnaider vs. Darja Vidmanova - Wzajemne mecze
09.06.21 | 3. runda | Diana Shnaider | Darja Vidmanova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Diana Shnaider form & Darja Vidmanova form
Diana Shnaider - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Venus Williams | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
16.03.24 Finał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Półfinał | vs. Yafan Wang | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Lin Zhu | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Xinyu Wang | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 3-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 0-1, Vera Zvonareva - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 0-3, - Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Darja Vidmanova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
09.06.21 3. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |