MECZ
31.07.20 | 1. runda | Diana Martynov | Lea Tholey | 4-6, 6-2, 10-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Diana Martynov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
4-5 | Lea Tholey | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lea Tholey | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Diana Martynov | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lea Tholey | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Lea Tholey | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Diana Martynov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
5-2 | Lea Tholey | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Diana Martynov | 0-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Lea Tholey | |
Diana Martynov | 3-0 | |
5-0 | Lea Tholey | |
Diana Martynov | 5-1 | |
6-1 | Lea Tholey | |
Diana Martynov | 7-2 | |
8-2 | Lea Tholey | |
Diana Martynov | 9-3 | |
10-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Martynov vs. Lea Tholey - Wzajemne mecze
13.06.22 | 1. runda klasyf. | Lea Tholey | Diana Martynov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Denain | ceglana |
31.07.20 | 1. runda | Diana Martynov | Lea Tholey | 4-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Diana Martynov form & Lea Tholey form
Diana Martynov - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Lea Tholey - ostatnie mecze
W15 Duffel - ceglana | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Amelie Van Impe | 6-2, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Berta Bonardi | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Lea Ribourdouille | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Maya Bordereau | 2-3, - Lea Tholey - krecz | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Agnese Zapelli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 5-7, 7-62, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
14.06.22 Klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
06.06.22 1. runda klasyf. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
23.03.22 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.22 Klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
17.03.22 2. runda | vs. Mirra Andreeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.22 1. runda | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.22 Klasyf. | vs. Mia Mack | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.22 2. runda klasyf. | vs. Elisa Patta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
16.09.21 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-77, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.09.21 2. runda | vs. Jenifer Anger | 6-72, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.21 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
06.09.21 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |