MECZ
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Diana Martynov | Lea Erenda | 6-1, 6-1 | W15 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
31.08.05, 18 lat
31.08.05, 18 lat
Diana Martynov vs. Lea Erenda - Wzajemne mecze
15.08.21 | 1. runda klasyf. | Diana Martynov | Lea Erenda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Warmbad | ceglana |
Diana Martynov form & Lea Erenda form
Diana Martynov - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Lea Erenda - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Warmbad - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |