Diana Krasnova vs. Koral Koldobski 02.12.2019

Diana Krasnova vs. Koral Koldobski 02.12.2019 - W15 Heraklion - porównanie

MECZ

02.12.192. runda klasyf.Diana Krasnova Koral Koldobski 6-2, 6-1 Greece W15 Heraklion ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-1

Diana Krasnova
Rosja
22.06.97, 24 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
09.09.01, 20 lat







Koral Koldobski
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Diana Krasnova vs. Koral Koldobski - Wzajemne mecze

02.12.192. runda klasyf.Diana KrasnovaKoral Koldobski6-2, 6-1 szczegóły meczuGreece W15 Heraklion ceglana

Diana Krasnova form & Koral Koldobski form

Diana Krasnova - ostatnie mecze

Greece W15 Heraklion - ceglana
10.03.20
2. runda klasyf.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 porażkaszczegóły meczu
08.03.20
1. runda klasyf.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
03.03.20
Klasyf.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 porażkaszczegóły meczu
02.03.20
2. runda klasyf.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.20
1. runda klasyf.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
24.02.20
2. runda klasyf.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
23.02.20
1. runda klasyf.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 porażkaszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
12.12.19
2. runda
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.12.19
1. runda
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
09.12.19
Klasyf.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.12.19
1. runda klasyf.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
05.12.19
2. runda
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
04.12.19
1. runda
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.19
Klasyf.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 porażkaszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
15.10.19
1. runda
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - kreczporażkaszczegóły meczu
13.10.19
1. runda klasyf.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
13.10.19
Klasyf.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Georgia W15 Telavi - ceglana
07.10.19
Klasyf.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Spain W25+H Las - ceglana
05.08.19
1. runda klasyf.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Moldova Chisinau - ceglana
03.10.16
Klasyf.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
03.10.16
1. runda klasyf.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Kazakhstan Shymkent - ceglana
19.09.16
1. runda
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu

Koral Koldobski - ostatnie mecze

Turkey W15 Antalya - ceglana
29.06.21
Klasyf.
vs. Melisa Senli0-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
28.06.21
2. runda klasyf.
vs. Mihrisah Yapici7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
21.06.21
2. runda klasyf.
vs. Lilly Elida Haseth2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
20.06.21
1. runda klasyf.
vs. Ebru Zeynep Yazgan6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W15 Jerusalem - twarda
11.05.21
Klasyf.
vs. Sabastiani Leon4-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
10.05.21
2. runda klasyf.
vs. Hanna Vinahradava2-6, 7-5, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W15 Ramat - twarda
03.05.21
2. runda klasyf.
vs. Karin Altori4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
07.02.21
1. runda klasyf.
vs. Tina Nadine Smith1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
01.02.21
1. runda klasyf.
vs. Yui Chikaraishi0-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
28.01.21
1. runda klasyf.
vs. Carlota Martinez Cirez0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
15.11.20
1. runda klasyf.
vs. Olga Helmi2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
08.11.20
1. runda klasyf.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
01.11.20
1. runda klasyf.
vs. Emma Penne4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
25.10.20
1. runda klasyf.
vs. Saara Orav3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
All Lower - ceglana
20.08.20
1. runda
vs. Shahar Biran3-6, - Koral Koldobski - kreczporażkaszczegóły meczu
19.08.20
1. runda
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
18.08.20
1. runda
vs. Mika Dagan Fruchtman0-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
17.08.20
1. runda
vs. Shavit Kimchi2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
09.07.20
1. runda
vs. Shelly Bereznyak1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
12.02.20
1. runda
vs. Mayuka Aikawa2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
03.02.20
2. runda klasyf.
vs. Abigail Rencheli1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
27.01.20
2. runda klasyf.
vs. Emma Davis2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.01.20
1. runda klasyf.
vs. Whitney King6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
02.12.19
2. runda klasyf.
vs. Diana Krasnova2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
24.11.19
2. runda klasyf.
vs. Anastasia Mozgaleva6-4, 1-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
17.11.19
1. runda klasyf.
vs. Ani Amiraghyan0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
04.11.19
Klasyf.
vs. Natalie Augustinova1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
03.11.19
2. runda klasyf.
vs. Lyuboslava Peruhova6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Izrael W60 Meitar - twarda
09.09.19
1. runda klasyf.
vs. Freya Christie4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Izrael W15 Sajur - twarda
05.09.19
2. runda
vs. Lou Adler3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
<