MECZ
19.01.23 | 2. runda | Diana Demidova | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 4-6, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Diana Demidova | Ilinca Dalina Amariei | |
1. podanie % | 38/73 (52%) | 51/85 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/38 (74%) | 28/51 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/35 (43%) | 12/34 (35%) |
Zdobyte break-ball | 8/15 (53%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 45/85 (53%) | 30/73 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/158 (56%) | 70/158 (44%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Demidova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Diana Demidova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Demidova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Demidova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Diana Demidova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Diana Demidova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Diana Demidova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Diana Demidova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Diana Demidova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Demidova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Demidova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Diana Demidova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Demidova vs. Ilinca Dalina Amariei - Wzajemne mecze
13.04.23 | 2. runda | Ilinca Dalina Amariei | Diana Demidova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
19.01.23 | 2. runda | Diana Demidova | Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Diana Demidova form & Ilinca Dalina Amariei form
Diana Demidova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.23 Półfinał | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |