MECZ
16.05.19 | 2. runda | Dia Evtimova | Ilay Yoruk | 3-6, 6-1, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dia Evtimova | Ilay Yoruk | |
1. podanie % | 72/104 (69%) | 59/88 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/72 (60%) | 31/59 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/32 (41%) | 13/29 (45%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/88 (50%) | 48/104 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Double foul | 7 | 12 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dia Evtimova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dia Evtimova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dia Evtimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dia Evtimova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Ilay Yoruk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dia Evtimova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Ilay Yoruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dia Evtimova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dia Evtimova vs. Ilay Yoruk - Wzajemne mecze
21.05.19 | 1. runda | Dia Evtimova | Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
16.05.19 | 2. runda | Dia Evtimova | Ilay Yoruk | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
11.09.18 | 1. runda | Dia Evtimova | Ilay Yoruk | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
14.11.17 | 1. runda | Dia Evtimova | Ilay Yoruk | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Dia Evtimova form & Ilay Yoruk form
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |
Ilay Yoruk - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |