MECZ
12.08.18 | 1. runda klasyf. | Dewi Dijkman | Emily Casteleyn | 4-6, 7-5, 7-5 | Oldenzaal | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
04.09.98, 25 lat
04.09.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
08.02.96, 28 lat
08.02.96, 28 lat
Dewi Dijkman vs. Emily Casteleyn - Wzajemne mecze
12.08.18 | 1. runda klasyf. | Dewi Dijkman | Emily Casteleyn | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | Oldenzaal | ceglana |
Dewi Dijkman form & Emily Casteleyn form
Dewi Dijkman - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Delfosse | 3-6, 6-1, 13-15 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Ana Maria Andreea Ileana | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Maria Jovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, - Dewi Dijkman - krecz | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Daria Solovyeva | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 Klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 7-65, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Stephanie Kent | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.18 2. runda | vs. Shahar Biran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Delien Kleinhans | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.11.18 Klasyf. | vs. Anna Hosking | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Bianca Wolmarans | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
23.11.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.18 2. runda | vs. Yasmine Wagner | 7-5, Yasmine Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
20.11.18 1. runda | vs. Yarden Akler | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.11.18 Klasyf. | vs. Isabelle Popma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Karin Kennel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.18 Klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Szuszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Emily Casteleyn - ostatnie mecze
W15 Knokke - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Zofia Podbiol | 6-1, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 6-2, 1-6, 1-4, - Emily Casteleyn - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 Klasyf. | vs. Lilly Dueffert | Lilly Dueffert - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Mathilde Armitano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Marina Yudanov | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Linda Prenkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Lemonakis | 6-3, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
30.04.19 1. runda | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.04.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Indy De Vroome | 4-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Barbora Matusova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Nora Niedmers | 6-79, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Apichaya Runglerdkriangkrai | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |