MECZ
05.05.22 | 2. runda | Denislava Glushkova | Matilde Mariani | 6-4, 7-64 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Denislava Glushkova | Matilde Mariani | |
1. podanie % | 65/89 (73%) | 55/80 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/65 (58%) | 27/55 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/24 (38%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/80 (55%) | 42/89 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/169 (54%) | 78/169 (46%) |
Double foul | 2 | 10 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denislava Glushkova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Matilde Mariani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Denislava Glushkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denislava Glushkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denislava Glushkova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Matilde Mariani | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denislava Glushkova | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Matilde Mariani | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Matilde Mariani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denislava Glushkova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Matilde Mariani | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
23.01.02, 22 lat
10509 $
23.01.02, 22 lat
10509 $
Denislava Glushkova vs. Matilde Mariani - Wzajemne mecze
05.05.22 | 2. runda | Denislava Glushkova | Matilde Mariani | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Denislava Glushkova form & Matilde Mariani form
Denislava Glushkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Luna Vujovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Anna Gabric | 7-5, 5-7, 7-613 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Anika Jaskova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anika Jaskova | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 4-6, 6-4, Tyra Caterina Grant - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Leticia Romanova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Pia Lovric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Linda Sevcikova | 7-66, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-66, 1-6, 4-2, Claudia Hoste Ferrer - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.12.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Stefana Lazar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Matilde Mariani - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-3, 13-11 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Margarita Okhendovskaya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Ekua Youri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Sophie Luescher | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Britney Chebet Korir | Britney Chebet Korir - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Emma Lene | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Emily Welker | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Eva Maria Ionescu | 7-68, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. India Houghton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Ireni Lucia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Meiling Wang | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.23 1. runda | vs. Yujiao Che | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Linda Salvi | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Maja Miscevic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |