MECZ
26.04.21 | 2. runda klasyf. | Demi Tran | Aleksandra Melnikova | 6-1, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
31.07.02, 21 lat
31.07.02, 21 lat
Demi Tran vs. Aleksandra Melnikova - Wzajemne mecze
26.04.21 | 2. runda klasyf. | Demi Tran | Aleksandra Melnikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Demi Tran form & Aleksandra Melnikova form
Demi Tran - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Aleksandra Melnikova - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sandy Sharaf | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Salma Hussein | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Mahrukh Kokni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.22 Klasyf. | vs. Greta Murzsa | 5-7, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Hana El Deeb | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-64, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Briana Szabo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-4, - Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 0-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.22 Klasyf. | vs. Emma Tothova | 2-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 5-7, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.12.21 1. runda klasyf. | vs. Rachel Zipfel | 0-5, - Aleksandra Melnikova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |