MECZ
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Dejana Milenkovic | Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | W15 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
05.05.01, 22 lat
05.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.01.03, 21 lat
29.01.03, 21 lat
Dejana Milenkovic vs. Natalie Augustinova - Wzajemne mecze
26.08.19 | 1. runda klasyf. | Dejana Milenkovic | Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Vrnjacka | ceglana |
Dejana Milenkovic form & Natalie Augustinova form
Dejana Milenkovic - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.12.19 Klasyf. | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.02.19 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.12.18 1. runda | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
10.12.18 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.11.18 Klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - krecz | szczegóły meczu |
Natalie Augustinova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |