MECZ
16.09.20 | 1. runda | Dea Herdzelas | Tamara Curovic | 6-4, 7-61 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Dea Herdzelas | 2-3 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-40 | ||
3-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Dea Herdzelas | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
4-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 5-6 | |
0-0 | ||
(0) | Tamara Curovic | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Dea Herdzelas | (1) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(3) | Tamara Curovic | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Dea Herdzelas | (4) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
Dea Herdzelas | (5) | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
(6) | Tamara Curovic | |
0-0, 1-0, 3-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dea Herdzelas vs. Tamara Curovic - Wzajemne mecze
16.09.20 | 1. runda | Dea Herdzelas | Tamara Curovic | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Dea Herdzelas form & Tamara Curovic form
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W75 Split - ceglana | ||||
01.04.24 Klasyf. | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Ivankovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Tamara Curovic - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | szczegóły meczu |