MECZ
28.06.21 | 1. runda | Dea Herdzelas | Laura Svatikova | 6-1, 6-3 | W25 Wroclaw | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dea Herdzelas | Laura Svatikova | |
1. podanie % | 32/51 (63%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/32 (78%) | 9/20 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/19 (58%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/45 (60%) | 15/51 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/96 (66%) | 33/96 (34%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Svatikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Dea Herdzelas | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Laura Svatikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dea Herdzelas vs. Laura Svatikova - Wzajemne mecze
28.06.21 | 1. runda | Dea Herdzelas | Laura Svatikova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Wroclaw | ceglana |
08.04.19 | 1. runda klasyf. | Dea Herdzelas | Laura Svatikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Dea Herdzelas form & Laura Svatikova form
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |
Laura Svatikova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Zagreb - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - krecz | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |