MECZ
16.11.22 | 1. runda | Dea Herdzelas | Gergana Topalova | 6-4, 3-6, 6-2 | W25 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Dea Herdzelas | Gergana Topalova | |
1. podanie % | 50/95 (53%) | 49/86 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/50 (64%) | 20/49 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/45 (33%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte break-ball | 9/15 (60%) | 8/16 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 50/86 (58%) | 48/95 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/181 (54%) | 84/181 (46%) |
Double foul | 8 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 40-15[BP], 0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Gergana Topalova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Gergana Topalova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dea Herdzelas vs. Gergana Topalova - Wzajemne mecze
16.11.22 | 1. runda | Dea Herdzelas | Gergana Topalova | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Heraklion | ceglana |
Dea Herdzelas form & Gergana Topalova form
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |
Gergana Topalova - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Fulvia Wiesenfeld | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Ayla Aksu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 1-6, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 7-61, 6-71, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Julie Struplova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Naima Karamoko | 3-6, 0-3, - Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |