MECZ
04.01.22 | 1. runda | Dea Herdzelas | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-3 | W60+H Bendigo | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dea Herdzelas | Beatrice Gumulya | |
1. podanie % | 21/37 (57%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/21 (95%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/16 (75%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 5/37 (14%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dea Herdzelas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Beatrice Gumulya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dea Herdzelas vs. Beatrice Gumulya - Wzajemne mecze
04.01.22 | 1. runda | Dea Herdzelas | Beatrice Gumulya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W60+H Bendigo | twarda |
Dea Herdzelas form & Beatrice Gumulya form
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |
Beatrice Gumulya - ostatnie mecze
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiqi Guo | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zongyu Li | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alessia Piccoliori | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
17.10.22 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Paulina Jurkowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Turati | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Marine Partaud | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Skoric | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Julie Myatovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Vivian Yang | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |