MECZ
28.08.20 | 1. runda | Dea Herdzelas | Andjela Jocovic | 7-5, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Dea Herdzelas | 0-2 | |
0-0, 30-0 | ||
1-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dea Herdzelas | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Dea Herdzelas | 5-3 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Dea Herdzelas | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Andjela Jocovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Dea Herdzelas | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andjela Jocovic | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Dea Herdzelas | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Dea Herdzelas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Andjela Jocovic | |
0-0 | ||
Dea Herdzelas | 4-2 | |
5-2 | Andjela Jocovic | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Dea Herdzelas | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
11.01.01, 23 lat
11.01.01, 23 lat
Dea Herdzelas vs. Andjela Jocovic - Wzajemne mecze
28.08.20 | 1. runda | Dea Herdzelas | Andjela Jocovic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Dea Herdzelas form & Andjela Jocovic form
Dea Herdzelas - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.06.23 3. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makarska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - krecz | szczegóły meczu |
Andjela Jocovic - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.21 Klasyf. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.04.21 Klasyf. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.12.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.12.20 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.12.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.20 Klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.20 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |