MECZ
09.09.22 | Ćwierćfinał | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-1 | W15 Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | |
1. podanie % | 35/56 (63%) | 28/45 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/35 (49%) | 7/28 (25%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/21 (67%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 7/10 (70%) | 4/7 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/45 (73%) | 25/56 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dayeon Back | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dayeon Back | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayeon Back | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dayeon Back | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dayeon Back | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayeon Back | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dayeon Back vs. Punnin Kovapitukted - Wzajemne mecze
09.09.22 | Ćwierćfinał | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
26.08.22 | Ćwierćfinał | Punnin Kovapitukted | Dayeon Back | 3-6, 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Goyang | twarda |
06.09.19 | Ćwierćfinał | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Yeongwol | twarda |
Dayeon Back form & Punnin Kovapitukted form
Dayeon Back - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - krecz | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
13.08.23 Finał | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Punnin Kovapitukted - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Cilekova | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |