INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dayana Yastremska vs. Lea Boskovic - Wzajemne mecze
10.01.24 | 1. runda klasyf. | Dayana Yastremska | Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
07.02.20 | Rubber 1 | Dayana Yastremska | Lea Boskovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
24.01.16 | 1. runda | Dayana Yastremska | Lea Boskovic | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Dayana Yastremska form & Lea Boskovic form
Dayana Yastremska - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - krecz | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
25.01.24 Półfinał | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 Ćwierćfinał | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 4. runda | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
09.12.23 Półfinał | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Lea Boskovic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | Katie Swan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
03.11.23 Półfinał | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |