MECZ
12.01.21 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Svenja Ochsner | 7-65, 4-6, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lopatetskaya | Svenja Ochsner | |
1. podanie % | 78/102 (76%) | 70/103 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 56/78 (72%) | 45/70 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/24 (25%) | 16/33 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/9 (44%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/103 (41%) | 40/102 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/205 (51%) | 101/205 (49%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Svenja Ochsner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Svenja Ochsner - Wzajemne mecze
12.01.21 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Svenja Ochsner | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Daria Lopatetskaya form & Svenja Ochsner form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Svenja Ochsner - ostatnie mecze
W25 Telavi - ceglana | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jonkoping - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 Klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
10.05.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Salinas - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.05.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 Klasyf. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
17.02.21 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.02.21 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.21 1. runda klasyf. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
08.02.21 Klasyf. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |