MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Mariya Kostyuk | 6-0, 6-2 | W25 Selva | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lopatetskaya | Mariya Kostyuk | |
1. podanie % | 21/39 (54%) | 27/46 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/21 (86%) | 11/27 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/46 (61%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Daria Lopatetskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mariya Kostyuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
11.03.96, 28 lat
11.03.96, 28 lat
Daria Lopatetskaya vs. Mariya Kostyuk - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Mariya Kostyuk | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Selva | halowa |
Daria Lopatetskaya form & Mariya Kostyuk form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Mariya Kostyuk - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.22 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
18.07.21 Klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |