MECZ
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Darya Lebesheva | 6-0, - krecz | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Darya Lebesheva - Wzajemne mecze
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Daria Lopatetskaya | Darya Lebesheva | 6-0, Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
Daria Lopatetskaya form & Darya Lebesheva form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Darya Lebesheva - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.08.21 Klasyf. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | szczegóły meczu | |
02.08.21 2. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
10.03.20 Klasyf. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
03.07.19 Klasyf. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.06.19 Klasyf. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
19.12.18 2. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - krecz | szczegóły meczu | |
18.12.18 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Djibouti - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |