MECZ
20.04.21 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Darja Vidmanova | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daria Lopatetskaya | Darja Vidmanova | |
1. podanie % | 45/65 (69%) | 30/47 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/45 (60%) | 17/30 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 6/17 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/47 (51%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/112 (55%) | 50/112 (45%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daria Lopatetskaya | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Darja Vidmanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lopatetskaya | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lopatetskaya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Darja Vidmanova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Lopatetskaya vs. Darja Vidmanova - Wzajemne mecze
20.04.21 | 1. runda | Daria Lopatetskaya | Darja Vidmanova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Daria Lopatetskaya form & Darja Vidmanova form
Daria Lopatetskaya - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
03.08.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Darja Vidmanova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
09.06.21 3. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |