MECZ
11.02.19 | 1. runda klasyf. | Dasha Ivanova | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
11.11.75, 48 lat
11.11.75, 48 lat
Dasha Ivanova vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Wzajemne mecze
11.02.19 | 1. runda klasyf. | Dasha Ivanova | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Dasha Ivanova form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Dasha Ivanova - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
03.09.23 Finał | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.06.23 Finał | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.21 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |